Jeśli lubisz i potrzebujesz
sprawnego zespołu IT,

który zrealizuje Twój plan lub
rozwiąże Twój problem
- dobrze trafiłeś!

Zobacz więcej

Kim jesteśmy i co robimy?

Działamy na rynku od ponad 5 lat, oferujemy usługi doradcze, koncepcyjne i informatyczne dla klientów z różnych sektorów.

Nasi founderzy i zarządzający to:

Anna Streżyńska – była minister cyfryzacji i regulator rynku telekomunikacyjnego z doświadczeniem w dużych spółkach inwestycyjnych w telekomunikacji;

Arkadiusz Szczebiot – ekspert IT z doświadczeniem w zarządzaniu IT globalnych korporacji (Pfizer, Zoetis).

Zespół MC2 Innovations tworzą profesjonaliści, których łączny zasób wiedzy, doświadczenia i energii pozwala świadczyć usługi branży IT na najwyższym poziomie. Pięcioletnia współpraca w jednym zespole wzmacnia nasze merytoryczne kompetencje.

Od 5 lat realizujemy złożone projekty oraz wdrożenia zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, a wcześniej, każdy z nas zdobywał doświadczenie i zarządzał projektami IT w różnych sektorach gospodarki. Prowadzimy projekty dla każdego rozmiaru organizacji, mające na celu ich modernizację oraz zwiększenie efektywności. Prowadziliśmy prace koncepcyjne lub wdrożenia m.in. w sektorach media i entertainment, finansów i bankowości czy służby zdrowia.

Kim jesteśmy i co robimy?
O podejściu wytwórczym

O podejściu wytwórczym

We współczesnej gospodarce każdy jej sektor ulega przemianom wynikającym z globalizacji, rosnącej konkurencji i wymagań klientów.

Możliwość konkurowania na dynamicznie zmieniającym się rynku wymaga otwartości na innowacje i usprawnienia, realizowane zazwyczaj z pomocą cyfrowych technologii.

Priorytetem są dla nas rozwiązania o dowiedzionej efektywności dla biznesu. Stawiamy skuteczność przed technologicznymi nowinkami, innowację rozumiemy jako korzystną zmianę biznesową u klienta, nie zaś jako zastosowanie aktualnie modnej technologii w naszym procesie wytwórczym.

Wynikająca z wieloletniego doświadczenia w ICT znajomość specyfiki polskiego rynku daje nam szczegółowy obraz możliwości i ograniczeń infrastrukturalnych, a także pozwala na swobodne poruszanie się w obszarze regulacyjnym. W naszych wdrożeniach dążymy do prostoty, uwzględniając przede wszystkim potrzebę klienta, jego harmonogram i budżet.background

Dostarczanie rozwiązań

Dostarczanie rozwiązań obejmuje każdy etap życia oprogramowania: od opracowania i wytworzenia, przez wdrożenie, do jego utrzymywania.

background

Szkolenia i Audyty

Oferujemy szkolenia z nowoczesnych technologii oraz metodyk. Audytujemy rozwiązania, które nie zaspokajają potrzeb Klienta lub po prostu nie działają.

background

Doradztwo i koncepcje

Poprzez wieloaspektową analizę, realizujemy koncepcje, dobieramy właściwe technologie i metody organizacyjne, mające na celu rozwiązanie problemów biznesowych.

background

Wykwalifikowana kadra

Dostarczamy klientom wykwalifikowane zasoby kadrowe ze wszystkich specjalności sektora IT, w ramach jednorazowych projektów jak i stałej współpracy.

Team wiodący

Technologie, w których jesteśmy mocni:

Java (Spring, J2EE, JEE, Hibernate, Apache); JavaScript (React, Vue, Angular); PHP; Laravel; HTML5; CSS3;

Microservices (Spring Boot, Docker, Kubernetes, Kafka, API management);

NoSQL (MongoDB, Redis, ElasticSearch); SQL (Oracle, SQL Server, PostgreSQL, MariaDB);

CI (Jenkins);

Cloud (GCP, Spark, Azure).

Bliskie jest nam także podejście DevOps i możemy zapewnić utrzymanie systemu 24/7 z rozsądnym SLA.

Aktualności

Sprawdź, co się u nas dzieje

Otrzymaliśmy dotację na projekt pod nazwą „Komponent gamifikacyjny platformy motywacyjnej Carrotspot”

Projekt będzie realizowany we współpracy z Nielsen Connect, w ramach akceleratora Impact Poland

Czytaj więcej

Gala finałowa programu Think Big: Grow Smarter już za nami!

Carrotspot znalazło się w zaszczytnym gronie dziewięciu Finalistów konkursu UPC Think Big: Grow Smarter.

Czytaj więcej

Arek Kamiński na „HR na Śniadanie”

Arek Kamiński – szef pionu HR – wygłosił prelekcję na wydarzeniu „HR na Śniadanie” we Wrocławiu - spotkaniu organizowanym przez Agencję Grow.

Czytaj więcej