Java developer

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje główne zadania to:

  • Projektowanie i implementowanie aplikacji w technologii Java
  • Tworzenie innowacyjnych modułów oprogramowania zgodnie z przekazanymi wymaganiami
  • Analizowanie wydajności aplikacji webowych
  • Testowanie i optymalizowanie przygotowanego oprogramowania
  • Współpraca z analitykami, projektantami i członkami zespołów wdrażających oprogramowanie
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z przygotowywanym oprogramowaniem.

Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w na podobnym stanowisku w tym doświadczenie w pisaniu kodu oprogramowania w JAVA
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji np. GIT
  • Doświadczenie w stosowaniu REST API
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych zorientowanych obiektowo oraz klasycznych wzorców projektowych i struktur danych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu zewnętrznej integracji interfejsu API
  • Orientacja na osiąganie celów, dbałość o terminowość i jakość dostarczanych produktów
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Twoimi atutami będą:

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji przy użyciu Spring Framework/ Spring Boot
  • Znajomość architektury Microservices

Oferujemy:

  • Świetną start-upową atmosferę pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia i certyfikacje) w najciekawszych technologiach
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Doskonałą lokalizacje w nowoczesnym budynku w centrum Warszawy (100 m od Kolumny Zygmunta na Starym Mieście)

Poziom wynagrodzenia:

  • 7 000 – 10 000 PLN net – UoP
  • 8 500 – 13 000 PLN net – B2B

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie - wyślij CV na adres: [email protected] (w temacie podaj "Java Developer", nie zapomnij dodać w CV klauzuli, która umożliwi nam wykorzystanie Twojego zgłoszenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2018 r. poz. 1000).").