Dołącz do lidera
branży high-tech!

Jeśli lubisz rozwijać się zawodowo
i realizować ciekawe projekty
w świetnej atmosferze
- dobrze trafiłeś!

Zobacz więcej

Kim jesteśmy i co robimy?

Zespół MC2 Innovations tworzą profesjonaliści, których łączny zasób wiedzy, doświadczenia i energii pozwala świadczyć usługi branży IT na najwyższym poziomie.

Od lat realizujemy złożone projekty oraz wdrożenia zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym, m.in. w ramach Ministerstwa Cyfryzacji i w MC2 Solutions, a wcześniej, każdy z nas zdobywał doświadczenie i zarządzał projektami IT w różnych sektorach gospodarki. Prowadzimy projekty dla każdego rozmiaru organizacji, mające na celu ich modernizację oraz zwiększenie efektywności. Dostarczane przez nas rozwiązania podnoszą jakość oferowanych produktów i usług, a także wpierają redukcje koszów i cen.

Dogłębna znajomość specyfiki polskiego rynku daje nam szczegółowy obraz możliwości i ograniczeń infrastrukturalnych, a także pozwala na swobodne poruszanie się w obszarze legislacyjnym. W pierwszej kolejności skupiamy się jednak na potrzebach przedsiębiorców oraz instytucji, śledzimy trendy rynków światowych i badamy wciąż rosnący potencjał zastosowań w obecnych czasach cyfrowych rewolucji. W ostatnich miesiącach prowadziliśmy wdrożenia m.in. w sektorach media i entertainment, finansów i bankowości czy służby zdrowia. Naszym celem jest trwały status lidera innowacji oraz realizatora przełomowych zmian.

O zespole specjalistów + wyjątkowych produktach

We współczesnej gospodarce każdy jej sektor ulega gwałtownym przemianom wynikającym z globalizacji, rosnącej konkurencji i wymagań klientów.

Możliwość konkurowania na dynamicznie zmieniającym się rynku wymaga otwartości na innowacje i usprawnienia, realizowane zazwyczaj z pomocą cyfrowych technologii. Dlatego wdrażanie innowacyjnych rozwiązań musi być standardem w planie operacyjnym przedsiębiorcy. Projektowane przez nas strategie wspierają budowanie przewagi rynkowej firmy oraz przygotowują ją na potencjalne wyzwania. Priorytetem są dla nas rozwiązania o dowiedzionej efektywności dla biznesu, charakteryzujące się nieprzerwanym, dynamicznym rozwojem.Dostarczanie rozwiązań

Dostarczanie rozwiązań obejmuje każdy etap życia oprogramowania: od opracowania i wytworzenia, przez wdrożenie, do jego utrzymywania.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z nowoczesnych technologii, takich jak: Blockchain, Sztuczna Inteligencja [AI], Big Data [Data Mining] oraz metodyk: UML.

Audyty i doradztwo

Poprzez wieloaspektową analize, dobieramy właściwe technologie i metody organizacyjne, mające na celu rozwiązanie problemów biznesowych.

Wykwalifikowana kadra

Dostarczamy klientom wykwalifikowane zasoby kadrowe ze wszystkich specjalności sektora IT, w ramach jednorazowych projektów jak i stałej współpracy.

Team wiodący

Co dodatkowo z nami zyskasz?

Naszym pracownikom oferujemy pakiet benefitów, tak aby Twoja praca stała się jeszcze bardziej przyjazna. Doceniamy postawy, kreujemy wartości, dążymy do relacji win-win, w której pracownik współuczestniczy w sukcesie firmy.

>

Przyjazna atmosfera

Indywidualny systemem motywacyjny

Możliwość pracy zdalnej

Wyjazdy integracyjne

Najnowsze technologie

Oferty pracy

80% z nas przejawia wysoką satysfakcje z pracy. Doceniamy przyjazną atmosferę i dążenie do relacji zawodowych opartych o regułę win-win. Bardzo zależy nam na kształtowaniu kultury organizacyjnej opartej na zaufaniu i współpracy. Zdaniem naszych pracowników MC2 Innovations do ciekawe miejsce do uczestniczenia w spektakularnych projektach
i pełnego wykorzystania swoich kompetencji.
Uczymy się od siebie dzięki przepływowy wiedzy i inspiracji.

Digital Marketing Manager

TRWA REKRUTACJA
Aplikuj

Aktualności

Sprawdź, co się u nas dzieje

Otrzymaliśmy dotację na projekt pod nazwą „Komponent gamifikacyjny platformy motywacyjnej Carrotspot”

Projekt będzie realizowany we współpracy z Nielsen Connect, w ramach akceleratora Impact Poland

Czytaj więcej

Gala finałowa programu Think Big: Grow Smarter już za nami!

Carrotspot znalazło się w zaszczytnym gronie dziewięciu Finalistów konkursu UPC Think Big: Grow Smarter.

Czytaj więcej

Arek Kamiński na „HR na Śniadanie”

Arek Kamiński – szef pionu HR – wygłosił prelekcję na wydarzeniu „HR na Śniadanie” we Wrocławiu - spotkaniu organizowanym przez Agencję Grow.

Czytaj więcej